NASZE
PRODUKTY

GOAL STATION FOCUS TRAINER

Innowacyjne produkty duńskiej marki GOAL STATION tworzone są z myślą o odwzorowaniu wydarzeń i reakcji wymaganych podczas zawodów piłkarskich. 

Badania wykazały, że w ciągu 60-minutowej sesji treningowej zawodnik przeciętnie ma około 150-250 kontaktów z piłką. Dzięki zastosowaniu systemów GOAL STATION liczba kontaktów w tym samym czasie zwiększa się nawet do 1000. Metody te sprawiają, że doskonalenie techniki użytkowej staje się bardziej intensywne i efektywne. 

Zestaw Focus Trainer Pro składa się z czterech band Rebounder Pro oraz inteligentnych bezprzewodowych świateł Ignite Trainer. 

Każde uderzenie piłką w Rebounder powoduje, że światło w Ignite Trainer gaśnie i następnie włącza się w kolejnym Rebounderze.

The Focus Trainer Pro daje trenerom możliwość prowadzenia treningu i bieżącej komunikacji z zawodnikami, bez konieczności skupiania się na podawaniu piłki czy rozpoczynania ćwiczeń. Możesz ustawić Reboundery w dowolnej odległości, w zależności od poziomu zaawansowania.

Czy wiesz, że…

Aż 76% zdarzeń boiskowych w trakcie meczu opiera się na najprostszych elementach gry, tj. na przyjęciu piłki, podaniach „z pierwszej piłki” oraz krótkich podaniach. Oferowane przez nas technologie pozwalają doskonalić umiejętności w tych kluczowych aspektach gry.

Dzięki aplikacji mobilnej GOAL STATION możesz monitorować i oceniać rezultaty każdego ćwiczenia w czasie rzeczywistym. Aplikacja zawiera też opcje rankingu, dzięki któremu porównasz wyniki poszczególnych graczy. Liczba dostępnych ćwiczeń jest ogromna I stale rośnie. 

GŁÓWNE ZALETY I PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA:

  • Doskonalenie precyzji podania oraz przyjęcia kierunkowego piłki
  • Gra „z pierwszej piłki”
  • Kształcenie nawyku ciągłego monitorowania otoczenia, w tym widzenia peryferyjnego
  • Doskonalenie prowadzenia piłki w połączeniu z obserwacją sytuacji wokół zawodnika, praca nad „czuciem” piłki
  • Rozwój inteligencji boiskowej oraz umiejętności szybkiej reakcji na zmieniające się warunki
  • Ćwiczenia fizjoterapeutyczne, rehabilitacja, wzmacnianie układu ruchu

KORZYSTAJĄ Z PRODUKTÓW GOAL STATION