ZESPÓŁ
GOALMAKERS

NASZA HISTORIA I MISJA

Jesteśmy grupą przyjaciół, których wiele lat temu połączyła miłość do piłki nożnej. Zapach świeżo skoszonej murawy przywołuje w nas najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, które nierozerwalnie związane było z piłkarskimi boiskami. Piłka nożna w dużej mierze ukształtowała nasze charaktery i pozwoliła nawiązać wiele trwałych przyjaźni.

Od czasu gdy byliśmy w najlepszej życiowej formie, minęło już jednak trochę lat. Mimo różnych ścieżek zawodowych, nadal wspólnie żyliśmy piłką. Zdobywaliśmy cenne doświadczenia, obserwując jednocześnie jak zmienia się świat i jak zmienia się futbol.

Piłka nożna stoi u progu technologicznej rewolucji, która w przyszłości kształtować będzie obraz tej najpiękniejszej gry zespołowej. Nowoczesny futbol wymaga nowoczesnych rozwiązań. Wiedzą o tym największe kluby na świecie, które już teraz z powodzeniem te rozwiązania wdrażają.

Stworzyliśmy GOALMAKERS z myślą o tym, aby umożliwić każdemu zawodnikowi w Polsce, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania, dostęp do nowoczesnych metod treningowych, które zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Na bazie współpracy z wiodącymi zagranicznymi markami tworzymy naszą przystępną cenowo i elastyczną ofertę, działając w oparciu o przejrzyste zasady.

SKĄD NAZWA „GOALMAKERS”?

GOALMAKERS to firma oparta w 100% na polskim kapitale, natomiast nasza nazwa została zaczerpnięta z języka angielskiego- języka współczesnego świata i nowych technologii.

Język angielski łączy ze sobą ludzi z różnych kręgów kulturowych i zakątków świata. Podobnie jak piłka nożna.

Angielskie słowo „goal” w języku polskim oznacza oczywiście „gola” lub „bramkę”, ale także „cel” lub „zadanie”. Stąd, słowo GOALMAKERmoglibyśmy przetłumaczyć jako kogoś kto wyznacza cele”.

W futbolu kluczowe jest co prawda zdobywanie bramek (goals), ale doskonalenie warsztatu piłkarskiego opiera się na wyznaczaniu celów (również goals), konsekwentnej ich realizacji oraz obiektywnej oceny postępów.

Zapewniamy narzędzia, które- w oparciu o nowoczesne technologie- pomogą Wam w tym trudnym procesie.

LIDERZY ZESPOŁU

Piłka nożna to sport wybitnie zespołowy, ale każda drużyna potrzebuje lidera. W GOALMAKERS takich liderów mamy nawet dwóch:

Krzysztof

Skrzydłowy

KRZYSZTOF

KRZYSZTOF – Główny pomysłodawca projektu i doświadczony handlowiec. Jest odpowiedzialny za budowanie relacji z klubami i zawodnikami, negocjacje oraz organizacje eventów. Człowiek pełen energii, z głową pełną pomysłów.

Robi wszystko, aby oferta GOALMAKERS sprostała Waszym oczekiwaniom i była przystępna cenowo. Na boisku- lewonożny skrzydłowy o atomowym uderzeniu z dużym doświadczeniem w niższych klasach rozgrywkowych. Mimo upływu lat, po godzinach nadal sieje postrach na lewej flance w lubelskiej A-klasie.

MARCIN

MARCIN – Z zawodu radca prawny. Zajmuje się wszystkim tym, na co Krzysiek nie znajduje już czasu, a co jest niezbędne dla funkcjonowania zespołu. Zamówienia, negocjacje i sprawy formalne- to chleb powszedni Marcina. Kilka lat spędził w Holandii, gdzie pracował dla międzynarodowej korporacji i gdzie również uganiał się za piłką.

Na boisku- środkowy pomocnik, który lubi myśleć o sobie ze jest obunożny, choć to nieprawda.  Z drużyną OIRP Warszawa dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski Radców Prawnych w halowej piłce nożnej.

Marcin

Środkowy