NASZE
PRODUKTY

SYSTEM SMARTGOALS

Niedawno rozegrane Mistrzostwa Świata w Katarze pokazały dobitnie, że to co odróżnia najlepsze drużyny od tych przeciętnych to przede wszystkim umiejętność gry na małej przestrzeni, pod stałą presją czasu i przeciwnika. SmartGoals jest narzędziem, które pozwala na doskonalenie techniki użytkowej w tych kluczowych aspektach gry.

SmartGoals to innowacyjny produkt treningowy rodem z Holandii, opatentowany i stworzony we współpracy z naukowcami. 

Łączy w sobie to co najlepsze w holenderskiej myśli szkoleniowej- minimum formy i maksimum wydajności.

SmartGoals działa jako interaktywny system treningowy oparty na podświetlanych bramkach sterowanych za pomocą zdalnego pilota lub aplikacji mobilnej. Podświetlana bramka staje się celem, przez który należy przebiec, przedryblować lub uderzyć piłkę- wówczas światła LED włączą się w kolejnej losowo wybranej bramce SmartGoal.

 

Czy wiesz, że…

Rozwój technologiczny pozwala uzupełnić trening sportowe o elementy oparte na grywalizacji lub gamifikacji (ang. gamefication). Grywalizacja to wykorzystanie elementów gier, mające na celu angażowanie i motywowanie ludzi do poprawy swoich osiągów oraz podejmowania określonych działań. Systemy SmartGoals oraz Goal Station wprowadzają do treningu piłkarskiego elementy grywalizacji, co sprawia że treningi stają się bardziej efektywne i urozmaicone.

Każde ćwiczenie z wykorzystaniem SmartGoals znacząco zwiększa wydajność treningu w zakresie nauki panowania nad piłką, gry zespołowej i skrócenia czasu reakcji na dynamicznie zmieniające się wydarzenia boiskowe. Ćwiczenia ze SmartGoals urozmaicają zajęcia piłkarskie, a także wprowadzają do nich element innowacyjności i rywalizacji w duchu dobrej zabawy.

GŁÓWNE ZALETY I PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA:

  • Kształcenie nawyku ciągłego monitorowania otoczenia, w tym widzenia peryferyjnego
  • Doskonalenie prowadzenia piłki w połączeniu z obserwacją sytuacji wokół zawodnika, praca nad „czuciem” piłki
  • Rozwój inteligencji boiskowej oraz umiejętności szybkiej reakcji na zmieniające się warunki
  • Treningi motoryczne i wytrzymałościowe
  • Ćwiczenia zespołowe- praca nad jakością komunikacji
  • Ćwiczenia fizjoterapeutyczne, rehabilitacja, wzmacnianie układu ruchu
SM_3
Smartgoals-Football-Pic-1@2x
nat.team knvb

KORZYSTAJĄ Z PRODUKTÓW SMARTGOALS